Укр Рус

Про ліцензування певних видів господарської діяльності
Стаття 17. Зміна даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензіїСт. 17 ЗУ Про ліцензування вiд 01.06.2000 № 1775-IIIЛіцензіат зобов'язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про видачу ліцензії. У разі виникнення таких змін ліцензіат зобов'язаний протягом десяти робочих днів подати до органу ліцензування відповідне повідомлення в письмовій формі разом з документами або їх нотаріально засвідченими копіями, які підтверджують зазначені зміни.

На підставі документів, поданих ліцензіатом до органу ліцензування, орган ліцензування може прийняти рішення про анулювання ліцензії у строки, передбачені цим Законом.

Підставою для прийняття рішення про анулювання ліцензії є неможливість ліцензіата згідно з поданими документами забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для виду господарської діяльності, на який видана ліцензія.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про ліцензування певних видів господарської діяльності вiд 01.06.2000 № 1775-III 

Рекомендовані сторінки

Про ліцензування певних видів господарської діяльності Стаття 18. Видача дубліката ліцензії Про ліцензування певних видів господарської діяльності Стаття 19. Ліцензійні справи та ліцензійний реєстрДодати коментар до ст.17 ЗУ Про ліцензування вiд 01.06.2000 № 1775-III