Укр Рус
< Про металобрухт

Про металобрухт
Стаття 5. Вимоги до суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтомСт. 5 ЗУ Про металобрухт від 05.05.1999 № 619-XIVСуб'єкти господарювання, які здійснюють заготівлю, переробку та металургійну переробку металобрухту, повинні мати кваліфікованих спеціалістів, відповідне устаткування, засоби екологічної безпеки. Перелік обладнання та устаткування, які необхідно мати спеціалізованому підприємству та його приймальним пунктам або спеціалізованому металургійному переробному підприємству, визначається центральним органом виконавчої влади з питань промислової політики при здійсненні операцій з металобрухтом у порядку, встановленому законодавством.

{ Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами N 359-IV від 25.12.2002, N 1073-V від 24.05.2007, N 2798-VI від 17.12.2010, N 4075-VI від 07.12.2011 }

Суб'єкти господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом, повинні забезпечити контроль за вибуховою, пожежною, екологічною та радіаційною безпекою відповідно до законодавства.

{ Частина друга статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 359-IV від 25.12.2002 }

Обов'язковою умовою для отримання ліцензії на здійснення операцій з металобрухтом є наявність у заявника облаштованої земельної ділянки для здійснення операцій з брухтом кольорових металів та їх сплавів площею не менш як 500 кв. м, з брухтом чорних металів та їх сплавів - не менш як 1000 кв. м, яка повинна мати бетонне або тверде покриття, яке унеможливлює проникнення в ґрунт шкідливих речовин. Кожна облаштована земельна ділянка може використовуватися лише одним суб'єктом господарювання, який здійснює операції з металобрухтом. Забороняється здійснювати заготівлю, переробку металобрухту на територіях портів, залізничних станцій. Спеціалізовані, спеціалізовані металургійні переробні підприємства мають право зберігати на територіях портів та залізничних станцій власний металобрухт тільки з метою його завантаження за наявності відповідної ліцензії, виданої центральним органом виконавчої влади з питань промислової політики.


Стаття 1 ...3 4 5 6 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті