Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядуванняСт. 10 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Сільські, селищні, міські ради є органами місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади та здійснюють від їх імені та в їх інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, цим та іншими законами.

2. Обласні та районні ради є органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, цим та іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

3. Представницькі органи місцевого самоврядування, сільські, селищні, міські голови, виконавчі органи місцевого самоврядування діють за принципом розподілу повноважень у порядку і межах, визначених цим та іншими законами.

4. Порядок формування та організація діяльності рад визначаються Конституцією України, цим та іншими законами, а також статутами територіальних громад.

5. Чисельність працівників органів місцевого самоврядування встановлюється відповідною радою у межах загальної чисельності, визначеної типовими штатами, затвердженими Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 11. Виконавчі органи рад Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 12. Сільський, селищний, міський голова Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 16. Організаційно-правова, матеріальна і фінансова основи місцевого самоврядуванняДодати коментар до ст.10 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР