Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 18. Відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громадСт. 18 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на договірній і податковій основі та на засадах підконтрольності у межах повноважень, наданих органам місцевого самоврядування законом.

2. З питань, віднесених до відання органів місцевого самоврядування, на їх вимогу підприємства, установи та організації, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, надають відповідну інформацію.

3. Органи місцевого самоврядування можуть виступати з ініціативою щодо перевірок, а також організовувати проведення перевірок на підприємствах, в установах та організаціях, що не перебувають у комунальній власності, з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 20. Державний контроль за діяльністю органів і посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 19. Статут територіальної громади села, селища, міста Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 34. Повноваження у сфері соціального захисту населення Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 22. Символіка територіальних громад сіл, селищ, міст, районів і областейДодати коментар до ст.18 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР