Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 2. Поняття місцевого самоврядуванняСт. 2 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Місцеве самоврядування в Україні - це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста - самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

2. Місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 3. Право громадян на участь у місцевому самоврядуванні Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 1. Основні терміни, використані в цьому Законі Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 5. Система місцевого самоврядуванняДодати коментар до ст.2 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР