Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 24. Законодавство про місцеве самоврядуванняСт. 24 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Правовий статус місцевого самоврядування в Україні визначається Конституцією України , цим та іншими законами, які не повинні суперечити положенням цього Закону.

2. Правовий статус місцевого самоврядування в містах Києві та Севастополі, а також в Автономній Республіці Крим визначається Конституцією України та цим Законом з особливостями, передбаченими законами про міста Київ і Севастополь.

3. Органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим - також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.

Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 25. Загальна компетенція сільських, селищних, міських рад Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 20. Державний контроль за діяльністю органів і посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 28. Повноваження в галузі бюджету, фінансів і цінДодати коментар до ст.24 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР