Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 48. Тимчасові контрольні комісії радиСт. 48 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Тимчасові контрольні комісії ради є органами ради, які обираються з числа її депутатів для здійснення контролю з конкретно визначених радою питань, що належать до повноважень місцевого самоврядування. Контрольні комісії подають звіти і пропозиції на розгляд ради.

2. Рішення про створення тимчасової контрольної комісії ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу ради.

3. Засідання тимчасових контрольних комісій ради проводяться, як правило, закриті. Депутати, які входять до складу тимчасової контрольної комісії, та залучені комісією для участі в її роботі спеціалісти, експерти, інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв'язку з її роботою.

4. Повноваження тимчасової контрольної комісії ради припиняються з моменту прийняття радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії, а також у разі припинення повноважень ради, яка створила цю комісію.

Стаття 1 ...46 47 48 49 50 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 49. Депутат ради Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 50. Секретар сільської, селищної, міської ради Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 47. Постійні комісії ради Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 48. Тимчасові контрольні комісії ради Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 52. Повноваження виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті радиДодати коментар до ст.48 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР