Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 71. Гарантії місцевого самоврядування, його органів та посадових осібСт. 71 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Територіальні громади, органи та посадові особи місцевого самоврядування самостійно реалізують надані їм повноваження.

2. Органи виконавчої влади, їх посадові особи не мають права втручатися в законну діяльність органів та посадових осіб місцевого самоврядування, а також вирішувати питання, віднесені Конституцією України , цим та іншими законами до повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування, крім випадків виконання делегованих їм радами повноважень, та в інших випадках, передбачених законом.

3. У разі розгляду місцевою державною адміністрацією питань, які зачіпають інтереси місцевого самоврядування, вона повинна повідомити про це відповідні органи та посадових осіб місцевого самоврядування.

4. Органи та посадові особи місцевого самоврядування мають право звертатися до суду щодо визнання незаконними актів місцевих органів виконавчої влади, інших органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, які обмежують права територіальних громад, повноваження органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Стаття 1 ...69 70 71 72 73 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 73. Обов'язковість актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 72. Підзвітність і підконтрольність місцевих державних адміністрацій районним, обласним радам Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 75. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадамиДодати коментар до ст.71 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР