Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 72. Підзвітність і підконтрольність місцевих державних адміністрацій районним, обласним радамСт. 72 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Місцеві державні адміністрації є підзвітними відповідним районним, обласним радам у виконанні програм соціально-економічного і культурного розвитку, районних, обласних бюджетів, підзвітними і підконтрольними у частині повноважень, делегованих їм відповідними районними, обласними радами, а також у виконанні рішень рад з цих питань.

2. Районна, обласна рада може шляхом таємного голосування висловити недовіру голові відповідної місцевої державної адміністрації, на підставі чого Президент України приймає рішення і дає відповідній раді обґрунтовану відповідь.

3. Якщо недовіру голові районної, обласної державної адміністрації висловили не менш як дві третини депутатів від загального складу відповідної ради, Президент України приймає рішення про відставку голови місцевої державної адміністрації.

Стаття 1 ...70 71 72 73 74 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 73. Обов'язковість актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 59. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 71. Гарантії місцевого самоврядування, його органів та посадових осібДодати коментар до ст.72 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР