Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 74. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядуванняСт. 74 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами.

2. Підстави, види і порядок відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначаються Конституцією України, цим та іншими законами.

Стаття 1 ...72 73 74 75 76 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 12. Сільський, селищний, міський голова Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 59. Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 77. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед юридичними і фізичними особами Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 73. Обов'язковість актів і законних вимог органів та посадових осіб місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 75. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадами