Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 75. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадамиСт. 75 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами. Вони періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення, звітують перед територіальними громадами про свою діяльність.

2. Територіальна громада у будь-який час може достроково припинити повноваження органів та посадових осіб місцевого самоврядування, якщо вони порушують Конституцію або закони України, обмежують права і свободи громадян, не забезпечують здійснення наданих їм законом повноважень.

3. Порядок і випадки дострокового припинення повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування територіальними громадами визначаються цим та іншими законами.

Стаття 1 ...73 74 75 76 77 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 76. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед державою Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 77. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед юридичними і фізичними особами Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 79. Дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 78. Дострокове припинення повноважень радиДодати коментар до ст.75 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР