Укр Рус

Про місцеві державні адміністрації
Стаття 12. Вимоги до посадових осіб місцевих державних адміністраційСт. 12 ЗУ Про місцеві державні адміністації вiд 09.04.1999 № 586-XIVНа посади в місцеві державні адміністрації призначаються громадяни України.

{ Положення частини другої статті 12 втрачає чинність, як таке, що визнане неконституційним на підставі Рішення Конституційного Суду N 16-рп/2001 від 04.12.2001 }

Голови місцевих державних адміністрацій, їх заступники, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій не можуть бути народними депутатами України або суміщати свою службову діяльність з іншою, в тому числі на громадських засадах, крім викладацької, наукової та творчої діяльності у позаробочий час, входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства чи іншої організації, що має на меті одержання прибутку.

Не можуть бути призначені на посади в місцеві державні адміністрації особи, які мають судимість за вчинення умисного злочину, якщо ця судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку.

III. КОМПЕТЕНЦІЯ МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ

Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеві державні адміністрації вiд 09.04.1999 № 586-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про місцеві державні адміністрації Стаття 39. Повноваження голів місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Стаття 13. Питання, що вирішуються місцевими державними адміністраціями Про місцеві державні адміністрації Стаття 14. Здійснення місцевими державними адміністраціями повноважень інших органів