Укр Рус

Про місцеві державні адміністрації
Стаття 30. Відносини місцевих державних адміністрацій з Президентом України та Кабінетом Міністрів УкраїниСт. 30 ЗУ Про місцеві державні адміністації вiд 09.04.1999 № 586-XIVМісцеві державні адміністрації та їх голови при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед Президентом України.

Місцеві державні адміністрації та їх голови при здійсненні своїх повноважень відповідальні перед Кабінетом Міністрів України та підзвітні і підконтрольні йому.

Голови обласних державних адміністрацій інформують Президента України і Кабінет Міністрів України та щорічно звітують перед ними про виконання місцевою державною адміністрацією покладених на неї повноважень, а також суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне та інше становище на відповідній території, вносять пропозиції з питань удосконалення чинного законодавства України і практики його реалізації, системи державного управління.

Стаття 1 ...28 29 30 31 32 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеві державні адміністрації вiд 09.04.1999 № 586-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про місцеві державні адміністрації Стаття 31. Відносини місцевих державних адміністрацій з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади