Укр Рус

Про місцеві державні адміністрації
Стаття 4. Статус та атрибути місцевих державних адміністраційСт. 4 ЗУ Про місцеві державні адміністації вiд 09.04.1999 № 586-XIVМісцеві державні адміністрації є юридичними особами.

Місцеві державні адміністрації мають печатки із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, рахунки в установах банків України.

Місцеві державні адміністрації знаходяться відповідно в обласних і районних центрах, містах Києві та Севастополі.

На будинках, де розміщуються місцеві державні адміністрації та їх структурні підрозділи, вивішуються таблички з зображенням Державного Герба України та найменуванням розташованого там органу.

На будинках, де розміщуються місцеві державні адміністрації, піднімається Державний Прапор України.

Зразки печаток і відповідних табличок місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеві державні адміністрації вiд 09.04.1999 № 586-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про місцеві державні адміністрації Стаття 5. Склад і структура місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Стаття 6. Акти місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Про місцеві державні адміністрації Стаття 7. Правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Стаття 2. Основні завдання місцевих державних адміністрацій