Укр Рус

Про місцеві державні адміністрації
Стаття 6. Акти місцевих державних адміністраційСт. 6 ЗУ Про місцеві державні адміністації вiд 09.04.1999 № 586-XIVНа виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова місцевої державної адміністрації в межах своїх повноважень видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів - накази.

Розпорядження голів місцевих державних адміністрацій, прийняті в межах їх компетенції, є обов'язковими для виконання на відповідній території всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.

Акти місцевих державних адміністрацій, які відповідно до закону є регуляторними актами, розробляються, розглядаються, приймаються та оприлюднюються з урахуванням вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" .


Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеві державні адміністрації вiд 09.04.1999 № 586-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про місцеві державні адміністрації Стаття 8. Голови місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Стаття 44. Апарат місцевих державних адміністрацій Про місцеві державні адміністрації Стаття 7. Правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій Про адміністративні послуги Стаття 18. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг Постанова КМУ № 887-2012-п від 26.09.2012 Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністраціїДодати коментар до ст.6 ЗУ Про місцеві державні адміністації вiд 09.04.1999 № 586-XIV