Укр Рус

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію
Стаття 25. Організація і порядок бронювання військовозобов'язанихСт. 25 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію1. Бронюванню підлягають військовозобов'язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).
 
2. Організація, порядок, обсяги та переліки посад і професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час, визначаються цим Законом, актами Президента України та Кабінету Міністрів України.

Стаття 1 ...23 24 25 26 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 8. Забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами Про виконавче провадження Стаття 25. Прийняття виконавчого документа до виконання Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 26. Відповідальність за організацію мобілізаційної підготовки та стан мобілізаційної готовності Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізаціїДодати коментар до ст.25 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію