Укр Рус

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію
Стаття 8. Стимулювання заходів з мобілізаційної підготовкиСт. 8 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію1. Амортизаційні відрахування на законсервовані мобілізаційні потужності, які не використовуються в поточному виробництві, а також на законсервовану техніку та транспортні засоби мобілізаційного призначення, які не експлуатуються, не здійснюються.
 
2. Порядок оплати робіт з мобілізаційної підготовки, які в мирний час проводяться підприємствами, установами і організаціями та громадянами, передбачається договорами (контрактами), укладеними з ними в порядку, передбаченому законами України, що регулюють питання закупівлі товарів і послуг для державних потреб. 

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...26 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію 

Рекомендовані сторінки

Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 4. Організація і порядок проведення мобілізаційної підготовки та мобілізації Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 9. Захист інформації про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію Стаття 10. Верховна Рада УкраїниДодати коментар до ст.8 ЗУ Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію