Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 41 ЗУ Про нафту і газ від 12.07.2001 № 2665-III


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про нафту і газ Стаття 41. Порядок спорудження та експлуатація підземних сховищ нафти, газу і продуктів їх переробки 

Спорудження та експлуатація підземних сховищ нафти, газу та продуктів їх переробки здійснюються на підставі спеціальних дозволів на будівництво та експлуатацію підземних сховищ, виданих центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, технологічних схем і проектів та проектів їх облаштування.

Проектно-кошторисна документація (проекти, робочі проекти, робоча документація) на спорудження і реконструкцію підземних сховищ підлягає у встановленому порядку оцінці впливу на довкілля та комплексній державній експертизі.

Введення підземних сховищ у дослідно-промислову і промислову експлуатацію здійснюється на підставі заяви користувача нафтогазоносними надрами за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в нафтогазовому комплексі, погодженим з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері промислової безпеки та державного гірничого нагляду, та іншими органами. { Частина третя статті 41 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5460-VI від 16.10.2012 }
  Розділ VIII

МАГІСТРАЛЬНИЙ ТРУБОПРОВІДНИЙ ТРАНСПОРТ І
ПЕРЕВАЛЮВАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ НАФТИ,
ГАЗУ ТА ПРОДУКТІВ ЇХ ПЕРЕРОБКИ

Стаття 1 ...39 40 41 42 43 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті