Укр Рус

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори
Стаття 15. Діяльність з культивування рослин, включених до таблиці I Переліку ( )Ст. 15 ЗУ Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори від 15.02.1995 № 60/95-ВРДіяльність з культивування рослин, включених до таблиці I Переліку , на території України забороняється, за винятком діяльності з культивування та використання рослин, включених до списку N 3 таблиці I Переліку , що містять малі кількості наркотичних речовин, з додержанням умов, зазначених у частинах другій, третій та четвертій цієї статті.

Діяльність з культивування та використання рослин, включених до списку N 3 таблиці I Переліку , що містять малі кількості наркотичних речовин для промислових цілей, визначених ліцензією, може здійснюватися юридичними особами всіх форм власності за наявності в них відповідної ліцензії в межах визначених Кабінетом Міністрів України квот. Гранично допустимий вміст наркотичних речовин у рослинах, включених до списку N 3 таблиці I Переліку , встановлюється Кабінетом Міністрів України за поданням спеціально уповноваженого органу виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Культивування рослин, включених до списку N 3 таблиці I Переліку , що містять малі кількості наркотичних речовин, для промислових цілей, визначених ліцензією, здійснюється шляхом застосування кондиційного і репродуктивного насіння, придбаного у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.

Юридичні особи - власники ліцензій на здійснення діяльності з культивування та використання рослин, включених до списку N 3 таблиці I Переліку , що містять малі кількості наркотичних речовин для промислових цілей, визначених ліцензією, зобов'язані вжити заходів щодо забезпечення встановленого законодавством режиму охорони посівів, місць зберігання і переробки цих рослин.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон Укоаїни Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори від 15.02.1995 № 60/95-ВР