Укр Рус

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори
Стаття 3. Законодавство про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсориСт. 3 ЗУ Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори від 15.02.1995 № 60/95-ВРЗаконодавство про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори складається з цього Закону, інших законів України і прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.

Кабінет Міністрів України, міністерства та інші центральні органи виконавчої влади приймають нормативно-правові акти щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів лише у випадках, передбачених законами України.

Якщо міжнародним договором України встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені законодавством про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, то застосовуються правила міжнародного договору.

Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон Укоаїни Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори від 15.02.1995 № 60/95-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори Стаття 4. Державна політика у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорівДодати коментар до ст.3 ЗУ Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори від 15.02.1995 № 60/95-ВР