Укр Рус

Про Національний банк України
Стаття 20. Заступники Голови Національного банкуСт. 20 ЗУ Про Нацбанк України вiд 20.05.1999 № 679-XIV
Голова Національного банку має чотирьох заступників , які ним призначаються та звільняються за погодженням з Радою Національного банку.

Заступником Голови Національного банку може бути громадянин України, який відповідає вимогам, установленим частиною другою статті 10 цього Закону.

Особа не може бути заступником Голови Національного банку, якщо вона має представницький мандат або обіймає чи обіймала посаду керівника органу державної влади та іншого державного органу , або є керівником політичної партії чи членом керівних органів політичної партії, або є керівником чи входить до складу керівного органу юридичної особи , або є прямим чи опосередкованим власником будь-якої кількості акцій банку. На час перебування на посаді заступник Голови Національного банку зупиняє членство в політичній партії.

Для призначення заступником Голови Національного банку кандидат на цю посаду подає відомості, що підтверджують відповідність його кандидатури вимогам, установленим частинами другою та третьою цієї статті.

Рада Національного банку погоджує кандидатуру на посаду заступника Голови Національного банку у разі її відповідності вимогам, передбаченим частинами другою та третьою цієї статті.

Заступник Голови Національного банку звільняється з посади, крім загальних підстав, передбачених законодавством про державну службу, також у разі виникнення обставин, що виключають можливість особи бути заступником Голови Національного банку , виявлення факту надання недостовірної інформації для призначення на посаду заступника Голови Національного банку.

{ Стаття 20 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1919-III від 13.07.2000; в редакції Закону N 2478-VI від 09.07.2010 }


Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...5-1 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національний банк України вiд 20.05.1999 № 679-XIV