Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 1. Призначення та завдання Національної гвардії УкраїниСт. 1 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами - із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

2. Національна гвардія України бере участь відповідно до закону у взаємодії зі Збройними Силами України у відсічі збройній агресії проти України та ліквідації збройного конфлікту шляхом ведення воєнних (бойових) дій, а також у виконанні завдань територіальної оборони.

Стаття 1 2 3 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 2. Основні функції Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 3. Принципи діяльності Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 24. Контроль за діяльністю Національної гвардії України та нагляд за додержанням законності в її діяльності Про Національну гвардію України Стаття 13. Права військовослужбовців Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 15. Умови застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів, вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки військовослужбовцями Національної гвардії ...Додати коментар до ст.1 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII