Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 10. Підготовка кадрів для Національної гвардії УкраїниСт. 10 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу для Національної гвардії України проводиться згідно із законодавством України у вищих навчальних закладах Національної гвардії України, інших вищих навчальних закладах, а також за кордоном.

2. Підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації особового складу Національної гвардії України, який виконує завдання з охорони ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання державної власності, важливих державних об’єктів та спеціальних вантажів, проводиться на договірних засадах у навчальних закладах (центрах) державної системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації фахівців фізичного захисту, обліку та контролю ядерних матеріалів.

3. Підготовка рядового, сержантського і старшинського складу проводиться у відповідних навчальних військових частинах (центрах) Національної гвардії України, а також на договірних засадах у навчальних частинах Збройних Сил України чи правоохоронних органів спеціального призначення та навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ України.

4. Порядок проходження підготовки і зборів резервістами Національної гвардії України встановлюється Положенням про проходження громадянами України служби у військовому резерві Національної гвардії України.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 11. Обмеження, встановлені для військовослужбовців Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 12. Обов’язки Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 9. Особовий склад Національної гвардії України