Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 11. Обмеження, встановлені для військовослужбовців Національної гвардії УкраїниСт. 11 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Військовослужбовці Національної гвардії України на період військової служби зупиняють членство в політичних партіях та професійних спілках.

2. Військовослужбовці Національної гвардії України можуть бути членами громадських об’єднань, крім об’єднань, статутні положення яких суперечать засадам діяльності Національної гвардії України, а також брати участь у їх роботі у вільний від обов’язків військової служби час.

3. Організація військовослужбовцями Національної гвардії України страйків і участь у їх проведенні не допускаються.

Розділ IV
ОБОВ’ЯЗКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ. ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Стаття 1 ...9 10 11 12 13 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 12. Обов’язки Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 13. Права військовослужбовців Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 10. Підготовка кадрів для Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 9. Особовий склад Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 15. Умови застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів, вогнепальної зброї, озброєння та бойової техніки військовослужбовцями Національної гвардії ...Додати коментар до ст.11 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII