Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 3. Принципи діяльності Національної гвардії УкраїниСт. 3 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Діяльність Національної гвардії України ґрунтується на принципах верховенства права, забезпечення дотримання прав і свобод людини і громадянина, позапартійності, безперервності, законності, відкритості для демократичного цивільного контролю, прозорості, відповідальності, централізованого керівництва та єдиноначальності.

2. У діяльності Національної гвардії України забороняється застосування тортур, катувань та інших жорстких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження та покарання.

Стаття 1 2 3 4 5 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 4. Правові засади діяльності Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 5. Загальна структура та чисельність Національної гвардії України Скачать Закон України Про Національну гвардію України Про Національну гвардію України Стаття 7. Командувач Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 1. Призначення та завдання Національної гвардії України