Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 6. Міністр внутрішніх справ УкраїниСт. 6 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Військово-політичне та адміністративне керівництво Національною гвардією України здійснює Міністр внутрішніх справ України.

Військово-політичне керівництво Національною гвардією України - це діяльність, спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері діяльності Національної гвардії України, політичних та стратегічних цілей, принципів і напрямів її розвитку.

Адміністративне керівництво Національною гвардією України - це діяльність, спрямована на всебічне забезпечення життєдіяльності Національної гвардії України, її функціонування та розвитку з метою виконання основних завдань державної політики у сфері її діяльності.

2. Повноваження Міністра внутрішніх справ України щодо керівництва Національною гвардією України, його права та обов’язки визначаються цим Законом та іншими законами України.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 8. Оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 7. Командувач Національної гвардії України Про Національну гвардію України Про Національну гвардію України Стаття 5. Загальна структура та чисельність Національної гвардії УкраїниДодати коментар до ст.6 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII