Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 6. Міністр внутрішніх справ УкраїниСт. 6 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Військово-політичне та адміністративне керівництво Національною гвардією України здійснює Міністр внутрішніх справ України.

Військово-політичне керівництво Національною гвардією України - це діяльність, спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері діяльності Національної гвардії України, політичних та стратегічних цілей, принципів і напрямів її розвитку.

Адміністративне керівництво Національною гвардією України - це діяльність, спрямована на всебічне забезпечення життєдіяльності Національної гвардії України, її функціонування та розвитку з метою виконання основних завдань державної політики у сфері її діяльності.

2. Повноваження Міністра внутрішніх справ України щодо керівництва Національною гвардією України, його права та обов’язки визначаються цим Законом та іншими законами України.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 8. Оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 7. Командувач Національної гвардії УкраїниДодати коментар до ст.6 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII