Укр Рус

Про Національну гвардію України
Стаття 8. Оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії УкраїниСт. 8 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII1. Оперативно-територіальне об’єднання є основною військово-адміністративною одиницею Національної гвардії України та призначене для виконання завдань і функцій, покладених на Національну гвардію України в межах відповідних зон відповідальності (оперативного реагування).

2. Структура і склад оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України затверджуються Міністром внутрішніх справ України.

3. Керівництво оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України та його органом військового управління здійснюється начальником цього органу військового управління.

4. Повноваження начальника органу військового управління оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України щодо керівництва цим об’єднанням та органом військового управління, його права та обов’язки визначаються Положенням про оперативно-територіальне об’єднання, що затверджується Міністром внутрішніх справ України.

Розділ III
ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ І ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...24 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національну гвардію України від 13.03.2014 № 876-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національну гвардію України Стаття 9. Особовий склад Національної гвардії України Про Національну гвардію України Стаття 10. Підготовка кадрів для Національної гвардії УкраїниДодати коментар до ст.8 ЗУ Про НГУ від 13.03.2014 № 876-VII