Укр Рус

Про нотаріат
Стаття 23. Державні нотаріальні архівиСт. 23 ЗУ Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XIIВ обласних центрах, містах Києві, Сімферополі та Севастополі засновуються державні нотаріальні архіви, які є складовою частиною Національного архівного фонду і здійснюють тимчасове зберігання нотаріальних документів.

Питання організації діяльності та компетенція державного нотаріального архіву визначаються положенням про нього , що затверджується Міністерством юстиції України за погодженням з Головним архівним управлінням при Кабінеті Міністрів України.

Державний нотаріальний архів очолює завідуючий, який призначається на посаду і звільняється з неї Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі.

Мережа і штати державних нотаріальних архівів затверджуються в порядку, передбаченому для державних нотаріальних контор.

Державний нотаріальний архів є юридичною особою і має печатку із зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.

Стаття 1 ...21 22 23 24 25 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII 

Рекомендовані сторінки

Про нотаріат Стаття 24. Реєстрація приватної нотаріальної діяльності. Реєстраційне посвідчення Про нотаріат Стаття 25. Робоче місце (контора) приватного нотаріуса