Укр Рус

Про нотаріат
Стаття 57. Порядок зміни і скасування заповітівСт. 57 ЗУ Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII
Нотаріус, завідуючий державним нотаріальним архівом, посадова особа органу місцевого самоврядування при одержанні заяви про скасування чи зміну заповіту, а також при наявності нового заповіту, який скасовує чи змінює раніше складений заповіт, роблять про це відмітку на примірнику заповіту, що зберігається в державній нотаріальній конторі, у приватного нотаріуса, в державному нотаріальному архіві чи у виконавчому комітеті сільської, селищної, міської Ради народних депутатів, та в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій і забезпечують державну реєстрацію нового заповіту, змін до заповіту, скасування заповіту у Спадковому реєстрі відповідно до порядку , затвердженого Кабінетом Міністрів України.

{ Частина перша статті 57 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2527-VI від 21.09.2010 }

Справжність підпису на заяві про скасування чи зміну заповіту повинна бути нотаріально засвідчена.

Нотаріус, посадова особа органу місцевого самоврядування, яким в ході посвідчення заповіту стало відомо про наявність раніше складеного заповіту, повідомляють про вчинену нотаріальну дію державний нотаріальний архів чи нотаріуса, виконавчий комітет сільської, селищної, міської Ради народних депутатів, де зберігається примірник раніше посвідченого заповіту. Викладене стосується і державного нотаріуса, який одержав на зберігання заповіт, посвідчений однією із посадових осіб, перелічених у статті 40 цього Закону.


Стаття 1 ...55 56 57 58 59 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII 

Рекомендовані сторінки

О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц Статья 66. Обжалование решений органа, который назначает пенсии Про нотаріат Стаття 58. Посвідчення доручень. Припинення дії доручень Про нотаріат Стаття 59. Кількість примірників документів, в яких викладено зміст угодДодати коментар до ст.57 ЗУ Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII