Укр Рус

Про нотаріат
Стаття 8-1. Гарантії нотаріальної діяльностіСт. 8-1 ЗУ Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XIIДержава гарантує і забезпечує рівні умови доступу громадянам до зайняття нотаріальною діяльністю та рівні можливості нотаріусам в організації та здійсненні ними нотаріальної діяльності.

Будь-яке втручання в діяльність нотаріуса, зокрема з метою перешкоджання виконанню ним своїх обов'язків або спонукання до вчинення ним неправомірних дій, у тому числі вимагання від нього, його стажиста, інших працівників, які знаходяться у трудових відносинах з нотаріусом, відомостей, що становлять нотаріальну таємницю, забороняється і тягне за собою відповідальність відповідно до законодавства.

Обшук, виїмка, огляд робочого місця провадяться на підставі та в порядку, встановленому законом.

Вилучення реєстрів нотаріальних дій та документів, що передані нотаріусу на зберігання в порядку, передбаченому цим Законом, а також печатки нотаріуса не допускається. Такі реєстри нотаріальних дій, документи чи печатка нотаріуса можуть бути надані суду за мотивованою постановою суду тільки для огляду і повинні бути повернуті судом негайно після огляду.

{ Закон доповнено статтею 8-1 згідно із Законом N 614-VI від 01.10.2008 }

Стаття 1 ...7 8 8-1 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про нотаріат вiд 02.09.1993 № 3425-XII 

Рекомендовані сторінки

Про нотаріат Стаття 9. Обмеження у праві вчинення нотаріальних дій Про нотаріат Стаття 8. Нотаріальна таємниця Семейный кодекс Украины Статья 250. Прекращение опеки, попечительства над ребенком Про нотаріат Стаття 10. Вища кваліфікаційна комісія нотаріату та порядок її роботи