Укр Рус

Про об єкти підвищеної небезпеки
Стаття 2. Законодавство у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпекиСт. 2 ЗУ Про об єкти підвищеної небезпеки від 18.01.2001 № 2245-IIIВідносини, пов'язані з діяльністю об'єктів підвищеної небезпеки, регулюються Конституцією України , цим Законом, законами України та іншими нормативно-правовими актами.

Відносини, пов'язані з діяльністю об'єктів підвищеної небезпеки в межах території виключної економічної зони України та на континентальному шельфі, що здійснюється на умовах угод про розподіл продукції, регулюються цим Законом з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про угоди про розподіл продукції" .


Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про об єкти підвищеної небезпеки від 18.01.2001 № 2245-III 

Рекомендовані сторінки

Про об єкти підвищеної небезпеки Про об єкти підвищеної небезпеки Стаття 3. Державний нагляд та контроль у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпеки Про об єкти підвищеної небезпеки Стаття 4. Повноваження Кабінету Міністрів України у сфері діяльності, пов'язаної з об'єктами підвищеної небезпекиДодати коментар до ст.2 ЗУ Про об єкти підвищеної небезпеки від 18.01.2001 № 2245-III