Укр Рус

Про оборону України
Стаття 17. Права та обов'язки громадян України у сфері оборониСт. 17 ЗУ Про оборону УкраїниЗахист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.
 
Громадяни України чоловічої статі, придатні до проходження військової служби за станом здоров'я і віком, а жіночої статі - також за відповідною фаховою підготовкою, повинні виконувати військовий обов'язок згідно із законодавством.
 
Громадяни проходять військову службу та виконують військовий обов'язок у запасі відповідно до законодавства.
 
Громадяни, які проходять державну військову службу у Збройних Силах України, при виконанні обов'язків служби носять військову форму одягу, їм довічно встановлюються законом військові звання. Порядок позбавлення військового звання визначається законом.
 
В умовах воєнного стану відповідно до закону допускається примусове вилучення приватного майна та відчуження об'єктів права приватної власності громадян з наступним повним відшкодуванням їх вартості у порядку та терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України.
 
Громадяни України в установленому законом порядку можуть створювати громадські організації для сприяння зміцненню оборони держави.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 20 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про оборону України 

Рекомендовані сторінки

Про оборону України Стаття 18. Територіальна оборона України Про оборону України Стаття 19. Цивільний захист України Про військовий обов язок і військову службуДодати коментар до ст.17 ЗУ Про оборону України