Укр Рус

Про охоронну діяльність
Стаття 8. Договір про надання послуг з охорониСт. 8 ЗУ Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI1. Суб'єкт охоронної діяльності надає послуги з охорони на підставі договору, укладеного із замовником у письмовій формі відповідно до законодавства.

2. У договорах про надання послуг з охорони майна та фізичних осіб відповідно до положень Цивільного кодексу України визначаються умови відшкодування суб'єктом охоронної діяльності шкоди, заподіяної через неналежне виконання ним своїх зобов'язань.

3. Замовник послуг з охорони майна зобов'язаний надати суб'єкту охоронної діяльності для ознайомлення оригінали документів або завірені в установленому порядку їх копії, що підтверджують його право володіння чи користування майном на законних підставах, охорона якого є предметом договору, а також правомірність знаходження такого майна, транспортного засобу чи особи у визначеному місці охорони.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...19 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI 

Рекомендовані сторінки

Про охоронну діяльність Стаття 7. Ліцензування охоронної діяльності Про охоронну діяльність Стаття 9. Права суб'єкта охоронної діяльності Про охоронну діяльність Стаття 3. Сфера дії Закону Про охоронну діяльність Стаття 10. Обмеження в охоронній діяльності Про охоронну діяльність