Укр Рус
< Про охорону навколишнього природного середовища

Про охорону навколишнього природного середовища
Стаття 24. Державний облік об'єктів, що шкідливо впливають на стан навколишнього природного середовищаСт. 24 ЗУ Про охорону навколишнього природного середовища від 25.06.1991 № 1264-XII
Об'єкти, що шкідливо впливають або можуть вплинути на стан навколишнього природного середовища, види та кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє природне середовище, види й розміри шкідливих фізичних та біологічних впливів на нього підлягають державному обліку.

Підприємства, установи та організації проводять первинний облік у галузі охорони навколишнього природного середовища і безоплатно подають відповідну інформацію органам, що ведуть державний облік у цій галузі.

Збір, обробка і подання відповідним державним органам зведеної статистичної звітності про обсяги викидів, скидів забруднюючих речовин, використання природних ресурсів, виконання завдань по охороні навколишнього природного середовища та іншої інформації, ведення екологічних паспортів здійснюється в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.


Стаття 1 ...22 23 24 25 25-1 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті