Укр Рус

Про охорону навколишнього природного середовища
Стаття 35. Державний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовищаСт. 35 ЗУ Про охорону навколишнього природного середовища від 25.06.1991 № 1264-XIIДержавний контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища здійснюється Радами та їх виконавчими і розпорядчими органами, спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів, його органами на місцях, а на території Автономної Республіки Крим - органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань екології та природних ресурсів та іншими спеціально уповноваженими державними органами.

{ Частина перша статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3530-VI від 16.06.2011 }

Державному контролю підлягають використання і охорона земель, надр, поверхневих і підземних вод, атмосферного повітря, лісів та іншої рослинності, тваринного світу, морського середовища та природних ресурсів територіальних вод, континентального шельфу та виключної економічної зони республіки, природних територій та об'єктів, що підлягають особливій охороні, стан навколишнього природного середовища, а також дотримання заходів біологічної і генетичної безпеки щодо біологічних об'єктів навколишнього природного середовища при створенні, дослідженні та практичному використанні генетично модифікованих організмів у відкритій системі. { Частина друга статті 35 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1158-VI від 19.03.2009 }

Порядок здійснення державного контролю за охороною навколишнього природного середовища та використанням природних ресурсів визначається цим Законом та іншим законодавством України.

Стаття 1 ...33 34 35 36 37 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті