Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 1. Визначення понять і термінівСт. 1 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIОхорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Роботодавець - власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган, незалежно від форм власності, виду діяльності, господарювання, і фізична особа, яка використовує найману працю.

Працівник - особа, яка працює на підприємстві, в організації, установі та виконує обов'язки або функції згідно з трудовим договором .

Стаття 1 2 3 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 8. Забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобами Про охорону праці Стаття 2. Сфера дії Закону Про охорону праці Про охорону праці Стаття 7. Право працівників на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці Про охорону праці Стаття 3. Законодавство про охорону праціДодати коментар до ст.1 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII