Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 11. Охорона праці неповнолітніхСт. 11 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIНе допускається залучення неповнолітніх до праці на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, на підземних роботах, до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, а також до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми, відповідно до переліку важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, граничних норм підіймання і переміщення важких речей, що затверджуються центральним органом виконавчої влади у галузі охорони здоров'я.

Неповнолітні приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду.

Порядок трудового і професійного навчання неповнолітніх професій, пов'язаних з важкими роботами і роботами із шкідливими або небезпечними умовами праці, визначається положенням, яке затверджується центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці.

Вік, з якого допускається прийняття на роботу, тривалість робочого часу, відпусток та деякі інші умови праці неповнолітніх визначаються законом.

Стаття 1 ...9 10 11 12 13 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 12. Охорона праці інвалідів Про охорону праці Стаття 13. Управління охороною праці та обов'язки роботодавця Про охорону праці Про охорону праці Стаття 14. Обов'язки працівника щодо додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праціДодати коментар до ст.11 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII