Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 28. Опрацювання, прийняття та скасування нормативно-правових актів з охорони праціСт. 28 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIОпрацювання та прийняття нових, перегляд і скасування чинних нормативно-правових актів з охорони праці провадяться центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці за участю професійних спілок і Фонду соціального страхування від нещасних випадків та за погодженням з органами державного нагляду за охороною праці.

Санітарні правила та норми затверджуються центральним органом виконавчої влади у галузі охорони здоров'я.

Нормативно-правові акти з охорони праці переглядаються в міру впровадження досягнень науки і техніки, що сприяють поліпшенню безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, але не рідше одного разу на десять років.

Стандарти, технічні умови та інші документи на засоби праці і технологічні процеси повинні включати вимоги щодо охорони праці і погоджуватися з органами державного нагляду за охороною праці.

Стаття 1 ...26 27 28 29 30 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 29. Тимчасове припинення чинності нормативно-правових актів з охорони праці Про охорону праці Стаття 30. Поширення дії нормативно-правових актів з охорони праці на сферу трудового і професійного навчання Про охорону праціДодати коментар до ст.28 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII