Укр Рус

Про охорону праці
Стаття 5. Права на охорону праці під час укладання трудового договоруСт. 5 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XIIУмови трудового договору не можуть містити положень, що суперечать законам та іншим нормативно-правовим актам з охорони праці.

Під час укладання трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров'я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.

Працівнику не може пропонуватися робота, яка за медичним висновком протипоказана йому за станом здоров'я. До виконання робіт підвищеної небезпеки та тих, що потребують професійного добору, допускаються особи за наявності висновку психофізіологічної експертизи.

Усі працівники згідно із законом підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII 

Рекомендовані сторінки

Про охорону праці Стаття 6. Права працівників на охорону праці під час роботи Про охорону праці Стаття 7. Право працівників на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці Про охорону праці Про охорону праці Стаття 4. Державна політика в галузі охорони праці Про охорону праці Стаття 8. Забезпечення працівників спецодягом, іншими засобами індивідуального захисту, мийними та знешкоджувальними засобамиДодати коментар до ст.5 ЗУ Про охорону праці вiд 14.10.1992 № 2694-XII