Укр Рус

Про оплату праці
Стаття 2. Структура заробітної платиСт. 2 ЗУ Про оплату праці вiд 24.03.1995 № 108/95-ВРОсновна заробітна плата. Це - винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці . Вона встановлюється у вигляді тарифних ставок і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців.

Додаткова заробітна плата. Це - винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці. Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов'язані з виконанням виробничих завдань і функцій.

Інші заохочувальні та компенсаційні виплати. До них належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про оплату праці вiд 24.03.1995 № 108/95-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про оплату праці Про оплату праці Стаття 3. Мінімальна заробітна плата Про оплату праці Стаття 1. Заробітна плата Про оплату праці Стаття 5. Система організації оплати праці Про оплату праці Стаття 4. Джерела коштів на оплату праціДодати коментар до ст.2 ЗУ Про оплату праці вiд 24.03.1995 № 108/95-ВР