Укр Рус

Про оренду землі
Стаття 36. Відповідальність сторін за невиконання зобов'язань за договором оренди земліСт. 36 ЗУ Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIVУ разі невиконання зобов'язань за договором оренди землі сторони несуть відповідальність згідно із законом та договором.

Орендодавець несе відповідальність за недоліки переданої в оренду земельної ділянки, що не були передбачені договором оренди і перешкоджають використанню земельної ділянки за договором. У разі виявлення таких недоліків орендар має право вимагати:

зменшення орендної плати або відшкодування витрат на усунення недоліків;

відрахування з орендної плати певної суми своїх витрат на усунення таких недоліків з попереднім повідомленням про це орендодавця;

дострокового розірвання договору.

Орендодавець не несе відповідальності за наслідки, пов'язані з недоліками переданої в оренду земельної ділянки, якщо такі недоліки обумовлені договором оренди.

Стаття 1 ...34 35 36 37 Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон Укрїни Про оренду землі від 06.10.1998 № 161-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про оренду землі Стаття 34. Наслідки припинення або розірвання договору оренди землі Про оренду землі Стаття 37. Міжнародні договори Про оренду землі Стаття 32. Припинення договору оренди землі шляхом його розірвання Про оренду землі Стаття 35. Розгляд спорів, пов'язаних з орендою землі