Укр Рус

Про органи самоорганізації населення
Стаття 15. Делеговані повноваження сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) радиСт. 15 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III1. Сільська, селищна, міська, районна у місті рада може додатково наділяти частиною своїх повноважень орган самоорганізації населення з одночасною передачею йому додаткових коштів, а також матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для здійснення цих повноважень, здійснює контроль за їх виконанням.

2. Сільська, селищна, міська або районна у місті рада не може делегувати органу самоорганізації населення повноваження, віднесені законами України до виключної компетенції місцевої ради.

3. За рішенням сільської, селищної, міської або районної у місті ради орган самоорганізації населення може бути достроково позбавлений повноважень, делегованих йому цією радою.

4. Якщо рішення ради про наділення органу самоорганізації населення повноваженням відповідної ради не забезпечене фінансами і майном, збори жителів за місцем проживання, на яких обирався цей орган, можуть на цій підставі звернутися до відповідної ради про виключення такого повноваження з числа делегованих органу самоорганізації населення.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III 

Рекомендовані сторінки

Про органи самоорганізації населення Стаття 17. Матеріальна основа діяльності органу самоорганізації населення Про органи самоорганізації населення Стаття 16. Фінансова основа органу самоорганізації населенняДодати коментар до ст.15 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III