Укр Рус
< Про органи самоорганізації населення

Про органи самоорганізації населення
Стаття 8. Порядок ініціювання створення органу самоорганізації населенняСт. 8 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III1. З ініціативою про створення органу самоорганізації населення до сільської, селищної, міської, районної у місті ради можуть звернутися збори жителів за місцем проживання за умови, якщо в них брало участь не менше половини жителів відповідної території, які мають право голосу.

На зборах жителів за місцем проживання обирається також ініціативна група, члени якої будуть представляти інтереси жителів - учасників зборів у відповідній місцевій раді.

2. Рішення зборів приймається більшістю голосів їх учасників.

3. Ініціативна група подає до сільської, селищної, міської, районної у місті ради заяву про створення органу самоорганізації населення, протокол зборів жителів за місцем проживання про ініціювання створення органу самоорганізації населення із зазначенням основних напрямів діяльності створюваного органу самоорганізації населення, а також список учасників зборів жителів за місцем проживання із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, серії і номера паспорта та домашньої адреси кожного учасника зборів жителів.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті