Укр Рус

Про органи самоорганізації населення
Стаття 9. Порядок надання дозволу на створення органу самоорганізації населенняСт. 9 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III1. Дозвіл на створення органу самоорганізації населення надається сільською, селищною, міською, районною у місті радою.

2. Питання про створення органу самоорганізації населення, внесене на розгляд сільської, селищної, міської, районної у місті ради, розглядається на найближчому засіданні відповідної ради за участю членів ініціативної групи зборів жителів за місцем проживання.

У рішенні ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення мають бути обов'язково визначені його назва, основні напрями діяльності, повноваження та умови їх здійснення, територія, в межах якої має діяти орган самоорганізації населення.

3. Рішення сільської, селищної, міської, районної у місті ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення доводиться до відома жителів у встановленому порядку.

4. Сільська, селищна, міська, районна у місті рада може відмовити у наданні дозволу на створення органу самоорганізації населення, якщо ініціювання створення органу самоорганізації населення було здійснено з порушенням вимог, встановлених законом.

5. Рішення сільської, селищної, міської, районної у місті ради про відмову у наданні дозволу на створення органу самоорганізації населення може бути оскаржено до суду в установленому законом порядку.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III Додати коментар до ст.9 ЗУ Про органи самоорганізації населення від 11.07.2001 № 2625-III