Укр Рус

Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей
Стаття 12. Захист прав та інтересів дітей під час вчинення правочинів щодо житлових приміщеньСт. 12 ЗУ Про основи соціального захисту бездомних1. Держава охороняє і захищає права та інтереси дітей під час вчинення правочинів щодо нерухомого майна.
 
2. Неприпустиме зменшення або обмеження прав та інтересів дітей під час вчинення будь-яких правочинів щодо жилих приміщень.
 
3. Органи опіки та піклування здійснюють контроль за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють, житлових прав і охоронюваних законом інтересів дітей відповідно до закону.
{ Частина третя статті 12 в редакції Закону N 3234-VI від 19.04.2011 }
 
4. Для вчинення будь-яких правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування, що надається відповідно до закону. Посадові особи органів опіки та піклування несуть персональну відповідальність за захист прав та інтересів дітей при наданні дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, яке належить дітям.
{ Частина четверта статті 12 в редакції Закону N 3234-VI від 19.04.2011 }

Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...29 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей 

Рекомендовані сторінки

Сімейний кодекс України Стаття 161. Спір між матір'ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини Семейный кодекс Украины Статья 61. Объекты права общей совместной собственностиДодати коментар до ст.12 ЗУ Про основи соціального захисту бездомних