Укр Рус

Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні
Стаття 38-2. Пільги, передбачені цим Законом, зберігаються за інвалідами та дітьми-інвалідами незалежно від виду виплачуваної пенсії або допомоги, призначеної замість пенсії.Ст. 38-2 ЗУ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні від 21.03.1991 № 875-XIIУ випадках, коли іншими нормативно-правовими актами передбачені норми, що підвищують встановлений цим Законом рівень соціального захисту інвалідів, застосовуються положення тих нормативно-правових актів, які визначають найбільший рівень соціального захисту інвалідів.

Якщо інвалід має право на одну і ту ж пільгу за цим Законом і одночасно за іншим нормативно-правовим актом, пільга йому надається лише за одним з них за його вибором .

{ Закон доповнено статтею 38-2 згідно із Законом N 1773-IV від 15.06.2004 }

Стаття 1 ... 38  38- 38-2  39 40 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні від 21.03.1991 № 875-XII 

Рекомендовані сторінки

Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 19. Для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських організацій інвалідів, фізичних осіб, які вик... Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 38. Інвалідам і дітям-інвалідам надаються безоплатно або на пільгових умовах послуги з соціально-побутового і медичного обслуговування, те... Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 38-. Транспортне обслуговування інвалідів здійснюється на пільгових умовах. Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 40. Конкретні умови і порядок пенсійного забезпечення і надання допомоги та інших соціальних послуг визначаються законодавством про пенсійн... Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні Стаття 39. Інвалід має право вибору конкретного виду соціальної допомоги.Додати коментар до ст.38-2 ЗУ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні від 21.03.1991 № 875-XII