Укр Рус

Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності
Стаття 14. Порядок відбору зразків продукціїСт. 14 ЗУ Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V1. Відбір зразків продукції здійснюється посадовою особою органу державного нагляду у присутності керівника суб'єкта господарювання або уповноваженої ним особи і засвідчується актом відбору зразків продукції.

2. До початку відбору зразків продукції посадова особа органу державного нагляду зобов'язана пред'явити рішення про відбір зразків продукції та роз'яснити суб'єкту господарювання порядок відбору зразків продукції.

Суб'єкт господарювання має право бути присутнім при всіх діях посадової особи органу державного нагляду під час відбору зразків продукції і заявляти клопотання з приводу цих дій, про що вноситься запис до акта відбору зразків продукції.

3. Правила відбору зразків продукції затверджуються Кабінетом Міністрів України . Кількість зразків продукції, що відбираються, має відповідати кількості, зазначеній у рішенні органу державного нагляду про відбір зразків продукції.

4. Контрольні зразки повинні зберігатися в умовах, що забезпечують збереження їх якості та цілісності.

5. Відібрані зразки продукції повинні бути укомплектовані, упаковані та опломбовані .

6. Умови зберігання і транспортування відібраних зразків продукції не повинні змінювати параметри, за якими буде проводитися експертиза цих зразків.

Посадова особа, яка відбирає зразки продукції для експертизи , забезпечує їх збереження і своєчасність доставки до місця здійснення експертизи .

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті