Укр Рус

Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності
Стаття 18. Оскарження результатів експертизи (випробування)Ст. 18 ЗУ Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V1. У разі незгоди з результатами експертизи суб'єкт господарювання має право оскаржити їх у суді.

2. Для проведення повторної експертизи використовується контрольний зразок продукції, відібраний відповідно до вимог цього Закону.

3. Суб'єкт господарювання за своєю ініціативою може провести експертизу зразка, що залишився в нього, в уповноваженій та/або акредитованій організації. У разі розходження результатів експертизи , проведених органом державного нагляду та суб'єктом господарювання, спір вирішується судом.

4. Витрати, пов'язані з проведенням повторної експертизи , здійснюються відповідно до закону.

Стаття 1 ...16 17 18 19 20 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V 

Рекомендовані сторінки

Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності Стаття 19. Консультаційна підтримка суб'єктів господарювання Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності Стаття 20. Громадський захист прав суб'єктів господарюванняДодати коментар до ст.18 ЗУ Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 № 877-V