Укр Рус

Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі
Стаття 23. Порядок приватизації майна окремих радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємствСт. 23 ЗУ Про особливості приватизації агропромислового майна від 10.07.1996 № 290/96-ВРПриватизація майна радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств на безоплатній основі відповідно до статей 6, 8 і 10 цього Закону здійснюється за прискореною процедурою.

Державні органи приватизації створюють комісії по підготовці до приватизації у складі керівника та головного бухгалтера підприємства, що приватизується, представників відповідного державного органу приватизації та органу, уповноваженого управляти державним майном. Зазначена комісія розробляє план приватизації у місячний термін з дня затвердження її складу.

Оцінка майна здійснюється на підставі даних балансу на початок відповідного року та за результатами останньої повної інвентаризації майна підприємства.

Стаття 1 ...21 22 23 24 25 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі від 10.07.1996 № 290/96-ВР