Укр Рус

Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі
Стаття 6. Безоплатна передача частки державного майнаСт. 6 ЗУ Про особливості приватизації агропромислового майна від 10.07.1996 № 290/96-ВР
Працівникам підприємства, що приватизується, та прирівняним до них відповідно до частини третьої статті 3 цього Закону особам безоплатно надається частка державного майна , розмір якої визначається як добуток вартості майна, що припадає на одного члена колективного сільськогосподарського підприємства по області , на кількість працівників підприємства, що приватизується, та прирівняних до них осіб.

Безоплатна передача частки державного майна проводиться при перетворенні в процесі приватизації радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств у колективні сільськогосподарські підприємства або у відкриті акціонерні товариства.

Розподіл безоплатно переданого майна між працівниками здійснюється відповідно до трудової участі за рішенням загальних зборів .


Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі від 10.07.1996 № 290/96-ВР